a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > LASER-GO

LASER-GO

Įgyvendinti projektai
LASER-GO: Creating and Developing the Strategic Cluster Partnership in Photonics for Health, COS-CLUSTER-2014-3-03

 

Partneriai iš Lietuvos (koordinatorius), Prancūzijos ir Austrijos 2016 metų pradžioje pradėjo veiklą bendrame projekte – LASER-GO. Projekto tikslas – didinti Europos inovacijų potencialą ir eksportu pagrįstą augimą, jungiantis trims Europos skirtingiems regionams ir panaudojant jų konkurencinius pranašumus pažangios specializacijos srityse – fotonikoje, sveikatos priežiūroje bei optoelektronikoje.

OpticsValley (OV) – didžiausias klasteris Prancūzijoje, specializuojasi optikos, fotonikos, elektronikos ir programinės įrangos srityse, HumanTechnology Styria (HTS) – pagrindinis klasteris Austrijoje, specializuojasi gyvosios gamtos mokslų ir sveikatos priežiūros technologijų srityje bei Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK) – pagrindinis aukštųjų technologijų klasteris Lietuvoje, daugiausia dėmesio skiriantis optoelektronikai ir lazerinei technologijai. Šių trijų klasterių darbo tikslas yra sukurti ir įgyvendinti bendrą klasterių strateginę partnerystę sveikatos srityje, taikant fotonikos technologijas.

Šia partneryste siekiama sukurti ryšius tarp klasterio įmonių, kurie galėtų palengvinti kuriant naujų produktų kūrimo kanalus sveikatos priežiūros srityje, naudojant aukštąsias technologijas, tokias kaip fotonika ir optoelektronika, lazerines technologijos, bevielio ryšio technologijas, bioinformatika bei programinių įrangų inžinerija.

LITEK yra šio projekto koordinatorius. Klasteris atsakingas už projekto veiklų įgyvendinimą, siekiant  sukurti stiprią strateginę partnerystę medicinos fotonikos srityje, įtraukiant tris klasterius ir siekiant identifikuoti bei ištirti naujas rinkas trečiose šalyse.

Projekto trukmė: 2016-01-01  –  2017-06-30
Priemonė: COSME

LITEK
Date

3 liepos, 2017