a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Pranešimai  > UAB LITILIT-Vienaragiai LT narys

UAB LITILIT-Vienaragiai LT narys

Prie asociacijos Vienaragiai LT tikrųjų narių jungiasi UAB „Litilit“– viena sparčiausiai augančių lazerinių technologijų kompanijų pasaulyje, užpatentavusi fundamentalią technologiją, kuri leidžia gaminti lazerius iki 100 kartų efektyviau nei buvo įmanoma iki šiol.

Lietuvos startuolio lazeriai taikomi puslaidininkių bei elektronikos pramonėje, medicininės įrangos gamyboje, akių operacijose, apdirbant medžiagas, mikroskopijoje, aviacijoje ir kosmoso tyrimuose. Turėdami ryškų technologinį pranašumą, jie padeda procesams migruoti iš laboratorijų į gamyklas ir taip prisideda prie įvairių industrijų pažangos.

„Litilit“ – jau žinomi pasaulio mokslininkų ir pramonės atstovų. Esminiai technologiniai sprendimai yra sukurti Lietuvos mokslininkų, o aukščiausios kokybės produktai garsina mūsų šalies vardą.

Šūkis „Lasers for better life“ atspindi „Litilit“ ateities viziją – perkelti pažangias lazerines technologijas iš mokslo į pramonę ir dar toliau, kol jos bus naudojamos buityje – pažangūs procesai taps prieinami kiekvienam.

Teksto bei nuotraukos apačioje autorius: asociacija „Vienaragiai LT