a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Pranešimai  > Klasterio bendruomenę papildo „Diodela“

Klasterio bendruomenę papildo „Diodela“

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK™) bendruomenę papildė lazerinių sprendimų kūrėja pramonei MB „Diodela“.

„Diodela“ – Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) startuolis, kuriantis industrines lazerines sistemas, skirtas suvirinimui, valymui ir kitokiam medžiagų apdirbimui. Įgalindama šviesos technologijas, įmonė siūlo geresnę suvirinimo ir medžiagų paviršių valymo patirtį – maksimalų tikslumą ir didelį efektyvumą be šiluminės deformacijos. Naujos kartos technologija pasižymi ekologiškumu bei itin patogiu naudojimu ir yra tinkama įvairaus profilio industrinėms įmonėms, siekiančioms didinti savo produktyvumą bei pajamas.

Anot LITEK™ koordinatorės K. Ananičienės, „Diodela“ yra puikus pavyzdys, parodantis, kad Lietuvoje kuriamos aukščiausio lygio fotonikos technologijų žinios yra aktyviai komercializuojamos, o lazerinėmis technologijomis paremti sprendimai vis labiau prieinami ne tik šios srities specialistams, tačiau ir kitiems – pradedant restauratoriais, baigiant laivų gamintojais. „Diodela“ įrodo, kad inovatyvūs fotonikos sprendimai gali būti raktas į tvarų industrinį proveržį.