a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Rumunijos prezidento Klauso Iohanniso vizitas

Rumunijos prezidento Klauso Iohanniso vizitas

Š.m. gegužės 18 d. Saulėtekio Slėnio technologijų ir inovacijų centre lankėsi Rumunijos prezidentas Klausas Iohannisas (Klaus Iohannis) kartu su atstovų delegacija iš Rumunijos. Vizito metu, svečiai buvo supažindinti su Lietuvos potencialu kuriamų technologinių inovacijų srityje, pateikti glaudaus verslo bei mokslo bendradarbiavimo pavyzdžiai.

Savo pranešime pažymėjo dr. Gintaras Valušis,  mažoje geografinėje vietoje kuriama didžiulė pridėtinė vertė randant sinergiją mokslui su verslu. Prezidentas Klausas Iohannisas Saulėtekio Slėnio technologijų ir inovacijų centre kartu su delegacija aplankė VMTI Fizinių ir technologijos mokslų centro lazerinių technologijų skyrių, išvydo UAB „Ekspla“ auktštųjų technologijų – lazerių – kūrimo laboratorijas, turėjo galimybę savo akimis išvysti Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteryje LITEK konstruojamą vieno galingiausių pasaulio lazerių dalį, kuris bus panaudotas tyrimų komplekse „ELI Beamlines“.

Rumunijos prezidentas Klausas Iohannisas šią savaitę vykdo valstybinį vizitą Lietuvoje. Vizito tikslas – su Lietuvos vadovais aptarti saugumo situaciją, migracijos klausimus.