a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > RespiceSME Klasterių susitikimas „Fotonikos MVĮ bendradarbiavimo su auto pramonės sektoriumi skatinimas“

RespiceSME Klasterių susitikimas „Fotonikos MVĮ bendradarbiavimo su auto pramonės sektoriumi skatinimas“

RespiceSME projekto Europos konsorciumas kviečia fotonikos srities bendruomenę kartu aptarti fotonikos naujoves bei jų pritaikymą auto pramonės sektoriuje Miunchene vykstančioje parodoje “Laser World of Photonics“ nuo 13 val. iki 18 val.

Tarpklasterinis susitikimas sutelkia ne tik klasterių vadovus, bet ir MVĮ atstovus bei ekspertus, kurie domisi fotonikos MVĮ inovacinio pajėgumo stiprinimu bei ateitimi auto pramonės sektoriuje.

RespiceSME konsorciumas susitikimą atvers pristatydami strategiją ir priemones, kurios buvo sukurtos ir bus taikomos fotonikos MVĮ inovacijų potencialo rėmimui. Pagrindinis dėmesys susitikime bus sutelktas į fotonikos produktų pritaikymą auto pramonės sektoriuje.

Fotonika, tokia kaip LiDAR metodas ar vaizdo apdorojimas, yra svarbi auto pramonės plėtros ir tobulėjimo dalis tokiose sistemose kaip autonominis vairavimas ir pažengusios vairuotojų asistavimo priemonės. RespiceSME tarpklasteriniame susitikime fotonikos bei tarputinių mažų ir vidutinių įmonių atstovai pristatys ir pasidalins patirtimi apie savo kuriamus produktus, šiuo metu naudojamus automobiliuose. Susitikimo metu bus skiriamas laikas aptarti fotonikos MVĮ tarpusavio bendradarbiavimo galimybes šiame produktų sektoriuje.

Šis susitikimas yra puiki galimybė visoms suinteresuotoms šalims sužinoti apie naujausius išradimus bei patobulėjimus tiek tyrimų tiek produktų kūrimo srityse, aptarti kylančius iššūkius  inovacijų plėtrai bei susirasti verslo plėtojimo galimybių tiek fotonikos tiek kitose srityse. Tai puikus fotonikos srities atstovų kontaktų užmezgimo renginys.

Kontaktai:
RespiceSME koordinacijos ofisas:
Samantha Michaux, Steinbeis 2i GmbH
E-mail: michaux@steinbeis-europa.de , Phone: +49(0)721 93519 123