a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Prezidentė įteikė apdovanojimus už nuopelnus Lietuvos mokslui

Prezidentė įteikė apdovanojimus už nuopelnus Lietuvos mokslui

Valstybės dienos (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) proga – liepos 6-ąją – už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Tarp apdovanojimus gavusių asmenų pagerbtas buvo ir Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) direktorius Gintaras Valušis.

Už nuopelnus Lietuvos mokslui taip pat buvo apdovanoti kiti šalies inovatoriai: Juozas Rimantas Lazutka – Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Botanikos ir genetikos katedros profesorius, VU Filosofijos fakulteto prodekanas Zenonas Norkus, VU Matematikos ir informatikos metodikos katedros profesorė Valentina Dagienė, ilgametis LSMU profesorius Arvydas Šeškevičius, Lietuvos mokslų akademijos nariai: Daiva Rastenytė – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) prorektorė, Virginijus Šikšnys – VU Biotechnologijos instituto profesorius, VU profesorius emeritas filosofas Marijus Arvydas Šliogeris.

Valstybės apdovanojimai liepos 6-osios dienos proga iš viso skirti beveik trisdešimčiai asmenų.

Šaltinis: https://www.lrp.lt/lt/spaudos-centras/pranesimai-spaudai/prezidente-apdovanojo-lietuva-garsinancius-zmones/25612