a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Naujas LITEK narys – kompanija TOPAG Lasertechnik GmbH (Vokietija)

Naujas LITEK narys – kompanija TOPAG Lasertechnik GmbH (Vokietija)

2014 m. rugsėjo 9 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris sudarė bendradarbiavimo sutartį su TOPAG Lasertechnik GmbH, kurios pagrindu TOPAG tapo LITEK klasterio nariu. TOPAG Lasertechnik GmbH buvo įsteigta 1993 metais kaip lazerinių technologijų produktų gamintojas ir tiekėjas.

TOPAG tiekia ultratrumpų impulsų kietakūnius lazerius (Nd:YAG, OPO), skaidulinius lazerius, lazerinių diodų modulius, spektrometrus, THz spektroskopijos įrangą, mechaninius laikiklius ir pozicionavimo komponentus, lazerinius ir netiesinius kristalus, optinius komponentus, IR projektorius bei holografinio įrašymo medžiagas. Kompanija vysto ir siūlo naujų tipų difrakcinę optiką, pvz. reguliuojamus atenuatorius, stačiakampio profilio spindulio formavimui optiką, didelės galios lazerių spindulių daliklius. TOPAG tieks LITEK įmonėms spindulio profilio formavimo optiką ir suteiks galimybę atlikti tyrimus bei tobulinti kvalifikaciją savo kompanijoje.

LITEK įmonės su TOPAG taip pat bendradarbiauja gamindami specialaus pluošto formavimo optiką, vykdydami mokslinę veiklą.