a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > LITEK™ Europos klasterių kontaktų užmezgimo renginyje Briuselyje

LITEK™ Europos klasterių kontaktų užmezgimo renginyje Briuselyje

Vasario 22 d. Belgijoje, Briuselyje Europos pramonės dienų metu įvyko Europos klasterių susipažinimo – kontaktų užmezgimo renginys, kuris suteikia dalyviams galimybę atrasti jiems naudingas tarpusavio bendradarbiavimo sritis. Kontaktų užmezgimo renginyje dalyvavo maždaug 140 Europos klasterių organizacijų atstovų surengdami tarpsektorinius susitikimus.

Renginyje dalyvavę Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK™) atstovai susitiko su skirtingų sektorių klasterių atstovais bei pasikeitė kontaktais, pasidalino informacija  apie bendradarbiavimo tikslus bei galimybes, užmezgė ryšius su potencialiais partneriais.

LITEK™ klasterio tikslas šio renginio metu buvo supažindinti tarptautinius verslo atstovus su LITEK™ klasterį vienijančių įmonių veikla, paskleisti žinią apie pasiektus laimėjimus ir planuojamas veiklas bei projektus, kuriuose reikalingi tarptautiniai partneriai. Skirtingų sektorių klasteriai kiekvienas buvo supažindinti su tam tikromis įmonėmis, kurios galėtų būti jiems reikalingos ir naudingos tolimesniam bendradarbiavimui, naujų vertės kūrimo grandinių organizavimui, dalyvavimui projektuose, tarptautinių tikslų ir rezultatų pasiekimui. Renginio metu buvo užmegzta apie 12 skirtingų kontaktų, naudingų LITEK™ klasterio imonėms, iš kurių tikimąsi bendradarbiavimo bei bendrų projektų įgyvendinimo.