a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > LITEK atstovai – tarptautinėje parodoje San Franciske

LITEK atstovai – tarptautinėje parodoje San Franciske

2013 m. vasario 2-7 dienomis San Franciske (Kalifornija, JAV) vyko konferencija ir paroda „Photonics West“, kurioje, lankėsi ir LITEK atstovai. „Photonics West“ konferencija ir paroda – tai vienas iš didžiausią įtaką turinčių renginių fotonikos pasaulyje – biofotonikoje ir biomedicinos optikoje, didelių galių lazerių gamyboje, optoelektronikoje, mikroapdirbime ir „žaliojoje“ fotonikoje, vykstantis beveik 40‘000 kvadaratinių metrų ploto užimančioje „The Moscone Center“ arenoje. Organizatorių duomenimis, parodoje dalyvavo daugiau kaip 1300 kompanijų ir pritraukė daugiau kaip 20.000 lankytojų iš viso pasaulio.

2012 metų dalyvių pasiskirstymas pagal šalis

Kasmet paroda sutraukia įvairiausių sričių atstovus – verslininkus, pramonininkus, inžinierius,  mokslininkus, o taip pat atstovus iš vyriausybinių ir karinių organizacijų, atvykstančių sužinoti naujausių pasaulinių tendencijų fotonikos srityje.

2012 metų dalyvių pasiskirstymas pagal veiklos sritis

Renginyje dalyvavo ir šešios lietuviškos kompanijos:  EKSPLA, Šviesos Konversija, Standa, EKSMA Optics, Altechna ir Brolis Semiconductor.

Parodoje LITEK buvo dalinami klasterio „Lazerių komponentų“ katalogai ir lankstinukai su USB katalogais.

LITEK atstovas užmezgė ryšius su IPG Photonics, High-Q-Laser, CVI Melles Griot Korea Electro-Optics Co., Northrop Grumman Corporation, Aerospace Systems ir kitomis kompanijomis, su kuriomis ketinama bendradarbiauti ateityje.

Konferencijos akimirkos: