a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Kviečiame registruotis į BSBF ir gauti finansavimą kelionei

Kviečiame registruotis į BSBF ir gauti finansavimą kelionei

Pramoninės įmonės kviečiamos dalyvauti BSBF2022 forume spalio 4-7 dienomis. Gaukite 415 Eur finansavimą kelionėms ir apgyvendinimo išlaidoms. Pasinaudokite galimybe – užpildykite užklausos formą!

Didysis mokslas (angl. Big Science) yra tarptautinė rinka, apimanti verslo partnerystę tarp skirtingų sektoriaus subjektų ir didelės apimties „Didžiojo mokslo“ infrastruktūrų, tokių kaip CERN, ESA (Europos Kosmoso Agentūra), ELI (Ekstremalios šviesos šaltinių infrastruktūra), F4E, XFEL, FAIR  ir kt. Tokios infrastruktūros ne tik atveria mokslininkams plėtros galimybes, bet ir susiduria su didele paklausa įvairiems produktams bei paslaugoms. Tam poreikiui patenkinti išleidžiami milijardiniai biudžetai. Numatoma, kad 2022-2026 metais Europos didžiojo mokslo organizacijų pirkimų apimtys sieks 37 milijardus eurų.

Europos pramonės įmonės, norinčios būti didžiojo mokslo industriniais partneriais ir patekti į didžiojo mokslo rinką, gali susitikti su Europos didžiojo mokslo organizacijomis „Big Science Business Forum“ renginyje, kuris vyks spalio 4-7 d. Granadoje (Ispanijoje). Planuojama, kad renginyje dalyvaus daugiau kaip 1200 dalyvių iš daugiau kaip 500 verslo organizacijų ir 19 mokslo institucijų.

Siekdami skatinti Didžiojo mokslo ir verslo partnerystę, BIGINN konsorciumas kviečia įmones registruotis ir gauti 415 Eur finansavimą kelionės ir apgyvendinimo kaštams kompensuoti. Norintiems sužinoti daugiau apie pasiūlymą: biginn.eu 

REGISTRACIJA Į BSBF2022
https://www.bsbf2020.org/Registration

REGISTRACIJA 415 Eur IŠLAIDŲ KOMPENSAVIMUI
https://forms.gle/v3nsmuxZZqZw1hZx9

Kodėl turėtumėte dalyvauti?

Didysis mokslas – tai didelės apimties moksliniai tyrimai, kuriuos vykdo gerai finansuojamos tarpvyriausybinės organizacijos, pasižyminčios įspūdinga infrastruktūra ir gausiu darbuotojų skaičiumi. Didelės apimties darbai yra įmanomi tik glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės ir verslo įmonėmis, kurių pagalba didžiojo mokslo laboratorijos vysto, atnaujina ir prižiūri savo infrastruktūrą. Taip kuriama naujoviška didžiojo mokslo rinka, suteikiamos galimybės verslui vystyti technologijas ir inovacijas. Renginio metu įmonės galės:

  • Sužinoti apie verslo galimybes ateinančiais metais įvairiose verslo srityse ir technologijose.
  • Susipažinti su didžiųjų Europos mokslo organizacijų atstovais ir pagrindiniais jų tiekėjais bei technologijų ekspertais.
  • Užmegzti ryšius ilgalaikei partnerystei per verslo įmonių susitikimus (B2B), verslo ir klientų susitikimus (B2C).
  • Parodyti savo įmonės žinias bei potencialą didžiojoje mokslo rinkoje dalyvaujant parodoje.
  • Gauti įžvalgų apie viešųjų pirkimų taisykles, intelektinės nuosavybės teises, technologijų perdavimo pasiūlymus, MVĮ galimybes taip pat informacijos kaip įmonės gali sąveikauti su didžiojo mokslo rinka.

Kaip gauti finansinę paramą?

BIGINN konsorciumas kviečią įmones, klasterius, asociacijas, tyrimų centrus ir kitas organizacijas užmegzti partnerystės ryšius su Didžiojo mokslo mokslo infrastruktūromis BSBF2022 forume. Šiam tikslui organizacija gali registruotis ir gauti 415 Eur kelionės, apgyvendinimo bei kitoms su dalyvavimu susijusioms išlaidoms padengti.

Tarptautinis konsorciumas, kurį sudaro BigScience.dk (Danija), INEUSTAR (Ispanija) ir LITEK™ (Lietuva) įgyvendina projektą „BIGINN: a New Beginning for Business and Big Science Innovation“ pagal COSME programą, finansuojamą EU (GA No. 101037928, COS-CLUSTER-2020-3-03-1). Projekto metu bus keliamos klasterių kompetencijos bei įgyvendinama ClusterXchange mobilumo schema. Daugiau apie projektą ir jo teikiamas naudas: biginn.eu/