a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Kinijos mokslo institucijų atstovų vizitas LITEK™

Kinijos mokslo institucijų atstovų vizitas LITEK™

Vasario 7 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteryje apsilankė Kinijos mokslininkų delegacija, sudaryta iš Šandongo Mokslų akademijos Lazerinių tyrimų centro, Šandongo Mokslų akademijos Okeanografijos įrangos instituto ir Šandongo Informacinių ir komunikacinių technologijų akademijos. Svečiams klasteryje buvo pristatyti Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) Lazerinių tyrimų skyriaus daryti tyrimai, surengtos mokslinius tyrimus pristatančios ir aiškinamosios įvadinės paskaitos apie didelio galingumo lazerius mikroprojektavime, didelį pasikartojamumo greitį bei lazerinio mikroapdirbimo taikymo sritis.  Taip pat buvo suorganizuoti susitikimai su įmonių atstovais. Kinijos mokslininkų delegacija turėjo galimybę apsilankyti UAB “Ekspla” įmonės laboratorijose, išgirsti bei pamatyti jų vykdomas veiklas, daromus tyrimus ir kuriamus lazerius bei jų specifikacijas. Mokslininkų vizitas baigėsi susitikimu su Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio atstovu , kuris jiems pristatė LITEK™ įmonių veiklas.

Kinijos delegacijos vizitas Vilniuje iš viso truko dvi savaites. Jo metu jie turėjo galimybę aplankyti Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) Lazerinių tyrimų skyrių ir Fotoninių industrinių technologijų laboratorijojas, Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centrą, Nacionalinį vėžio institutą, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parką bei kitus mokslo ir technologijų parkus.

Susitikimo rezultatas-užmegzti glaudesni ryšiai su Šandongo Mokslų akademijos Lazerinių tyrimų centro, Šandongo Mokslų akademijos Okeanografijos įrangos instituto ir Šandongo Informacinių ir komunikacinių technologijų akademijos mokslininkais taip pat tikimąsi sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.