Inovatyvūs „Digitalisation and Industry 4.0 driver licence“ mokymai LITEK™
„Iš gausybės pasauliui tenkančių iššūkių tikriausiai sudėtingiausia yra užduotis, kaip suvaldyti amžiaus pradžioje prasidėjusią ketvirtąją pramonės revoliuciją.Naujos technologijos ir išradimai fizinį, skaitmeninį ir biologinį pasaulius sujungia žmoniją iš esmės pakeisiančiais būdais. O kiek šie pokyčiai bus mums naudingi, priklausys nuo to, kaip suvaldysime tame kelyje atsirasiančias grėsmes bei galimybes“ (Klausas Schwabas , Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas ir vadovas, https://www.vz.lt).Šią profesoriaus Klauso Schwabo citatą norėtųsi skirti š. m. kovo 26d.-27d. LITEK™ vykusiems VšĮ „InTechCentras“, oficialaus Vokietijos inovacijų centro „Industry 4.0″ mokymų atstovo Lietuvoje, organizuotiems mokymams „Digitalisation and Industry 4.0 driver licence“ , kurių pagrindinis tikslas yra padėti įmonėms suvokti/įveikti pramonės skaitmeninimo keliamus iššūkius. Šie mokymai siūlo sprendimus įmonėms mąstančioms apie konkurencingą ateitį bei padeda naujai pažvelgti į įmonės strategiją, brandos lygį, žmogiškųjų išteklių politiką bei vidinę įmonės kultūrą.
VšĮ „InTechCentras“ organizuotose mokymuose dalyvavo gamybos ir procesų tobulinimo specialistai iš UAB „Stansefabrikken“ ,UAB „Stansefabrikken Automotive“ bei UAB „HidroBalt“ , UAB „Ekstremalė“, UAB „Terekas“, UAB „Ukmergės pramoninis parkas“ atstovai.
„Industry 4.0″ mokymai yra suskirstyti į tris lygius skirtinga tematika. LITEK™ konferencijų salėje mokymų dalyviai išklausė pirmojo lygio mokymus: Pramonės sampratos vystymas; Skaitmeninimo pagrindai; Didieji duomenys; Daiktų ir paslaugų internetas; Pramonės 4.0 matrica; Horizontalioji ir vertikalioji integracija; Tyrimai ir vystymas 4.0; Gamyba 4.0; Logistika 4.0; Verslo modelio inovacija 4.0. Mokymų metu buvo organizuotos interaktyvios dirbtuvės bei intensyvūs informacijos mainai su kitais kurso dalyviais ir lektoriumi.
„Digitalisation and Industry 4.0 driver licence“ mokymų lektorius Philipp V. Raminas, įmonės „Vokiečių inovacijos centras pramonei 4.0“ įkūrėjas, vertingos patirties sukaupęs dirbdamas įmonėse Mercedes-Benz ir BMW, kuriose įgyvendino procesų tobulinimo projektus.
Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™) visuomet atviras inovatyviems mokymams.