a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Delegacijų iš Kinijos vizitai ir nauja bendradarbiavimo sutartis

Delegacijų iš Kinijos vizitai ir nauja bendradarbiavimo sutartis

Š. m. birželio mėnesį Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris sulaukė net trijų skirtingų delegacijų vizitų iš Kinijos. Vizitų metu svečiams buvo pristatyta Fizikos instituto mokslo ir technologijų parko veikla,  LITEK rezultatai ir perspektyvos bei klasterio įmonės, parodytos jų laboratorijos. Susitikimo metu buvo išreikštas abipusis noras bendradarbiauti su Lietuvos ir Kinijos mokslo institucijomis bei įmonėmis, vykdančiomis MTEP veiklą.

Š.m. birželio 22 d. tarp Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio ir Beijin Nova Technology Ltd (BNT) buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. BNT yra aukštųjų technologijų įmonė, įsikūrusi Pekine, per daugiau nei dešimt metų savo veiklos, sukūrusi tvirtą įmonių tinklą pramonės sektoriuje ir kapitalo rinkoje Kinijoje.

Viena iš delegacijų atvyko iš Kinijos Guangdongo provincijos, Guangdžou miesto, lydima atstovų iš Baltarusijos mokslo ir technologijų parko. Delegacijoje buvo p. Zhao Nanxian – Guangdžou savivaldybės Liaudies vyriausybės Generalinis sekretorius, p. Guo Fengzhi – Guangdžou mokslo ir technologijų verslo kooperavimosi asociacijos generalinis sekretorius ir kiti mokslo ir aukštųjų technologijų atstovai.

Šanchajaus savivaldybės mokslo ir technologijų komisijos delegacija vykdė atsakomąjį vizitą į 2015 m. turėtą Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) atstovų bei Fizikos instituto mokslo ir technologijų parko (FIMTP) direktoriaus Juliaus Paužolio vizitą į Šanchajaus mokslo ir technologijų parkus. Vizito metu buvo aptarti tolimesni institucijų bendradarbiavimo planai, aptartos potencialių verslo partnerių ryšių užmezgimo bei investavimo Lietuvoje galimybės.

Norintys gauti daugiau informacijos apie vykusius vizitus ar užmegzti kontaktus su atstovais iš Kinijos, rašykite info@litek.lt