a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Dalyvauk vebinare: „Innovation and photonics technology – Now you can!“

Dalyvauk vebinare: „Innovation and photonics technology – Now you can!“

Tradicinės pramonės bei aukštųjų technologijų įmonės kviečiamos į kovo 23 d. Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) kartu su Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteriu (LITEK™) organizuojamą virtualų renginį – „Innovation and photonics technology – Now you can!“. Vebinaro metu bus kalbama apie Europos viziją pasitelkiant lazerines ir kitas fotonikos technologijas, transformuoti pramonę. Registruokitės jau dabar ir nepraleiskite galimybės sužinoti daugiau apie skaitmenizavimo, bendradarbiavimo bei finansavimo galimybes artimiausiu laikotarpiu.

Bendras siekis skaitmenizuoti Europos pramonę

FTMC Lazerinių tyrimų skyrius ir LITEK™ yra dviejų Europinių iniciatyvų – PhotonHUB Europe ir PULSATE – dalyvės. Fotonika pripažinta viena pagrindinių sričių, įgalinančių pramonės skaitmenizavimą. Apjungusi savo potencialą, šios iniciatyvos siekia bendro tikslo – naujausias fotonikos bei lazerinių (angl. laser-based) pažangiosios ir pridėtinės gamybos technologijų sprendimus padaryti prieinamais Europos industrinėms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ). „Innovation and photonics technology – Now you can!“ vebinaras – tai tik pirmas žingsnis Lietuvos, Lenkijos bei kitų kaimyninių šalių įmonėms susipažinti su pagreitį įgaunančia pramonės transformacija. Kovo 23 d. vyksiančio renginio metu dalyviams bus pristatomos galimybės pažinti, pritaikyti ir užsidirbti skaitmenizuojant veiklos procesus naujausių fotonikos technologijų pagalba.

„Innovation and photonics technology – Now you can!“ vebinare bus diskutuojama apie Europos viziją skaitmenizuoti ir efektyvinti sveikatos, agro-maisto, elektronikos, tekstilės ir drabužių, automobilių, energetikos, apsaugos, metalo apdirbimo ir kitas industrijas, diegiant fotonikos technologijomis grįstus sprendimus. Diskutuos didieji fotonikos industrijos vizionieriai, įmonių atstovai dalinsis gerąja skaitmenizavimo patirtimi. Dalyviai turės galimybę ne tik aktyviai dalyvauti diskusijose, tačiau ir užmegzti ryšius su įvairių sektorių bei sričių atstovais.

Renginio dalyviai bus supažindinami su galimybėmis pasinaudoti atsiversiančiomis finansavimo bei kitomis fotonika grįstų skaitmenizavimą rėmimo priemonėmis. Įvairių fotonikos sričių kompetencijos centrai, verslo plėtros bei eksploatavimo ekspertai susitiks su Lietuvos, Lenkijos ir kitų ES šalių MVĮ, norinčiomis prisijungti prie fotonikos revoliucijos.

 

→ Nepraleisk galimybės tapti šios revoliucijos dalimi! ←

 

Registruokis į renginį

 

Renginys vyks anglų kalba.
Renginio programa: PROGRAMA 
Reikalinga išankstinė registracija: REGISTRACIJA
Daugiau informacijos: http://www.laserlt-dih.lt/

 

Innovation and photonics technology – Now you can!“ priklauso „EU Industry Week 2021“ vietinių renginių grupei, kviečiantis prisijungti Lietuvos, Lenkijos bei kitų kaimyninių valstybių įmones ir svečius.