a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Informaciniai  > Tapk fotonikos inovatorių bendruomenės nariu. Prisijunk!

Tapk fotonikos inovatorių bendruomenės nariu. Prisijunk!

Šiais metais savo veiklas pradėjęs Europinis skaitmeninių inovacijų centras PhotonHUB Europe, kuriame aktyviai veikia ir LITEK™, inicijavo tarptautinę bendruomenei skirtos platformos atsiradimą. Vienoje platformoje bus galima lengvai rasti naujausią informaciją, susijusią su fotonikos inovacijomis, artėjančiais renginiais, finansavimo pritraukimo ar kitomis galimybėmis, užmegzti naujas pažintis ir daug daugiau. Kviečiame prisijungti Lietuvos pramonės įmones, mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijas, universitetus, skaitmeninių inovacijų bei tyrimų centrus, klasterius, vyriausybę bei kitus inovacijų ekosistemos dalyvius ir tapti aktyviais fotonikos inovacijų bendruomenės nariais.

Nauda bendruomenės nariams

PhotonHub Europe bendruomenės platformoje pateikiama pati naujausia bei aktualiausia informacija apie fotonikos inovacijų naujoves bei paramą, finansavimo, investavimo, mokymosi, kvalifikacijos kėlimo galimybes startuoliams, pagalbą verslui, „išbandyk prieš investuojant“ paslaugas, partnerystės renginius, konferencijas taip pat kvietimus dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Vieno langelio principu galėsite sužinoti šviežiausias naujienas iš visos Europos ir kitur.

 Platformą rasite čia: https://spaces.fundingbox.com/c/photonhubeurope

PhotonHUB Europe projektas

PhotonHub Europe – „vieno langelio“ principu veikiantis Europos fotonikos skaitmeninių inovacijų centras, apjungiantis naujausias fotonikos srities technologijas bei EU infrastruktūrą, padedantis labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) greičiau ir sumaniau diegti fotonikos technologijas, didinti našumą bei konkurencingumą.

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™) yra PhotonHub Europe konsorciumo narys, veikiantis kaip regioninis fotonikos centras. Pagrindinės veiklos sritys: (i) regiono MVĮ švietimas ir skatinimas skaitmenizacijai, konsultacijos; (ii) įsitraukimas į paneuropinio fotonikos skaitmeninių inovacijų centrų tinklo kūrimą ir plėtrą; (iii) regiono finansinės paramos tarptautiniams inovacijų projektams mechanizmų paieška.

Daugiau apie PhotonHUB veiklas galite sužinoti projekto internetinėje svetainėje arba susisiekę su LITEK™ atstovais info@litek.lt