a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Privatumo politika

BENDRA INFORMACIJA

Viešoji įstaiga „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ (Parkas), Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK™) koordinatorius, tvarko Jūsų asmens duomenis laikantis ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Privatumo politika nurodo Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis šia interneto svetaine. Privatumo politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų viešinamą turinį nepaisant to, kokį įrenginį naršymui naudojate.

Kiekvieną kartą apsilankydamas/ma šioje interneto svetainėje, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis.

Ši privatumo politika gali būti keičiama. Atlikus pakeitimus, atnaujintas privatumo politikos dokumentas bus skelbiamas Parko interneto svetainėje.

Kilus klausimų dėl Parko duomenų tvarkymo politikos, turint nusiskundimų, pasiūlymų ar norint atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, duomenų subjektai gali kreiptis į Parką el. paštu info@fimtp.lt.

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

 • Vardas, pavardė;
 • Telefono numeris;
 • Elektroninio pašto adresas.

INFORMACIJĄ APIE JUS NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS

 • Susisiekti su jumis dėl konkrečios užklausos, kurią išsiuntėte iš mūsų svetainės kontaktų formos;
 • Įvertinti, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume ją patobulinti;
 • Siųsti naujienlaiškius (jei juos užsisakėte);
 • Apibendrintos, nuasmenintos svetainės lankomumo statistikos kaupimui;
 • Kitais atvejais – tik su Jūsų sutikimu.

KAIP IR KIEK LAIKO INFORMACIJĄ SAUGOJAME?

Informacija apie Jūsų asmens duomenis yra saugoma nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų, naudojant tinkamas technines bei organizacines priemones, taip kaip nustato BDAR. Asmens duomenys tvarkomi ne ilgiau nei reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti arba ne ilgiau nei to reikalauja duomenų subjektai ir (ar) numato teisės aktai.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ POLITIKA

Parkas įsipareigoja laikytis konfidencialumo duomenų subjektų atžvilgiu taip pat neperduoti jų asmeninių duomenų trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra Jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui trečiosioms šalims;
 • tinkamam paslaugų vykdymui (pavyzdžiui, partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas duomenų subjekto užsisakytas paslaugas). Šiems paslaugų tiekėjams Parkas turi teisę atskleisti tik tiek informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
 • institucijoms, pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką;
 • dėl kitų teisėtų priežasčių.

SLAPUKAI

Interneto svetainėje pateikiame tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda įstaigai atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie lankytojų skaičių.

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai

 • Slapukai, kuriuos naudoja „Google Analytics“ kaip stebėjimo įrankis, siekiant patikrinti ir optimizuoti naudotojų elgesį – __ga, __gid, __gat, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv. Galiojimo laikas – nuo 10 min iki 2 m.
 • Facebook pixel slapukas naudojamas pakartotinei rinkodarai – fr, FB_PIXEL_ID. Galiojimo laikas – nuo 1 iki 3 mėn.
 • Slapukas skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas – PHPSESSID. Galiojimo laikas – iki interneto svetainės lango uždarymo.
 • Slapukas naudojamas informacijai apie slapukų politikos sutikimą išsaugojimą – cookie_notice_accepted. Galiojimo laikas – 1 m.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Kai naudojate naršyklę, įstaigos interneto svetainėje, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite naršyklės žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi.

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Todėl, jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

NAUJIENLAIŠKIAI

Parkas siunčia informacinius pranešimus (naujienlaiškius) asmenims, rašytiniu ar žodiniu būdu informavusius Parko darbuotojus apie norą gauti tokio pobūdžio informaciją.

Naujienlaiškių gavėjų asmens duomenys naudojami tik informavimo tikslais, kuomet siekiame pasidalinti naujienomis apie Parko bei Parko partnerių renginius, įgyvendinamus projektus bei kita verslui, mokslui, inovatoriams ir startuoliams aktualia informacija.

Naujienlaiškių gavėjų pateiktų asmens duomenų neviešiname, jais nesidalijame, neperduodame jų kitiems asmenims ar organizacijoms.

Parkas užtikrina, kad naujienlaiškius gaunantys asmenys naujienų gali bet kada atsisakyti apie tai informuodami Parko darbuotojus el. paštu info@fimtp.lt.

PARKO PRIVATUMO POLITIKA IŠSAMIAU yra čia