a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Pranešimai  > LITEK klasterio brandinimo sesijos pradžia

LITEK klasterio brandinimo sesijos pradžia

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vykdomame projekte „Inovacijų, tinklaveiklos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ vienu iš 10-ies konkursą ekspertinėms konsultacijoms gauti laimėjusių Lietuvos klasterių tapo Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK). Š.m. spalio 4 d. LITEK klasteris kartu su MITA ir Lietuvos inovacijų centru pasirašė trišalę sutartį dėl būsimų konsultacijų, skatinančių klasterio tarptautiškumą, jo augimą ir brandą bei naujų inovatyvių produktų kūrimą.

Brandinimo sesijų  metu LITEK turės galimybę pasisemti ir išmokti teisinių, rinkodaros, bendradarbiavimo, strategijų formavimo, tarptautinės partnerystės reikalaujančių žinių ir kompetencijų. Konsultacijas LITEK bei kitiems konkursą laimėjusiems klasteriams teiks savo srities specialistai, ekspertai, o išmoktas teorines žinias klasteriai galės pritaikyti ir praktikoje – organizuojamuose renginiuose, pristatymuose bei parodose. Taip pat bus suteiktos galimybės klasteriams išvykti ir į tarptautinius organizuojamus renginius.

MITA padės užtikrinti, kad projekto metu atrinktiems klasteriams būtų suteiktos visos galimybės gilinti savo kompetencijas, susirasti naujų tarptautinių partnerių, didinti eksporto plėtrą užsienyje ir tapti brandžiais klasteriais tarptautinėje inovacijų rinkoje. MITA direktorius Kęstutis Šetkus tikisi, kad pasibaigus projektui mažiausiai 6 Lietuvos klasteriai turės įgiję tarptautinę klasterių bronzinę meistriškumo žymę.

3 metus trunkančio projekto metu organizuojamas ekspertines konsultacijas bei brandinimo sesijas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai padės įgyvendinti jos partneris Lietuvos inovacijų centras.