a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Pranešimai  > Lazerinės technologijos Lietuvos pramonės transformacijai

Lazerinės technologijos Lietuvos pramonės transformacijai

Fotonika atlieka itin svarbų vaidmenį skaitmeninėje pramonės transformacijoje, nes leidžia greičiau, tiksliau perduoti ir apdoroti duomenis, efektyviau vykdyti gamybos procesus, tobulinti produktus. Dar ne visos pramonės įmonės, ypač MVĮ, Lietuvoje turi pakankamai informacijos apie lazerinių technologijų pritaikomumą jų gamybinėje veikloje bei šiuo ekonomikos recesijos laikotarpiu galimybę gauti finansavimą iš Europos Sąjungos lėšų inovacijų diegimui bei prieigai prie mokslinių tyrimų centrų.

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™) kartu su partneriais lapkričio 8d. organizuoja renginį „Lazerinės technologijos Lietuvos pramonės transformacijai“, skirtą pramonės įmonėms, besidominčioms gamybos procesų modernizavimu ir norinčioms iš arčiau susipažinti su lazerinių technologijų teikiamomis galimybėmis taip pat ES finansavimu MVĮ , ketinančioms pasinaudoti fotonikos paslaugomis „Išbandyk prieš investuojant“ rėmuose .

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda_k6jBh5THH5gR1v7kzmka1M5Iq4NNS8Og0qUx12mOIqc8Q/viewform?usp=sf_link