a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Pranešimai  > Aktyviai ieškoma naujų tarptautinių partnerių

Aktyviai ieškoma naujų tarptautinių partnerių

Vienam pasiekti mokslo bei verslo aukštumų yra pakankamai sunku, todėl nenuostabu, jog įmonės ieško įvairiausių priemonių, leidžiančių bendradarbiaujant su kitais augti ir tobulėti. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio LITEK įmonės jau yra pasižymėjusios daugelyje pasaulio valstybių kaip puikios fotonikos ir su jomis susijusių inžinerinių technologijų kūrėjos bei vystytojos, tačiau įmonės ir toliau aktyviai ieško būdų žinomumo didinimui ir partnerių tinklo plėtimui.

Stipri partnerystė šiais laikais yra neatsiejama tvirto verslo dalimi ir vizitine kortele visam pasauliui, tad nuolat yra ieškoma patikimų kolegų naujų projektų bei produktų vystymui, siekiant išlikti konkurencingais inovacijų kūrėjais. Šių paskatų vedami du klasterio nariai – UAB „3D prototipai“ ir VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ – pasinaudojo ES struktūrine priemone „InoConnect“, skirta tarptautinės partnerystės bei tinklaveikos skatinimui, dalyvaujant Europos įmonių tinklo (EĮT) renginiuose.

Anot UAB „3D prototipai“ direktoriaus K. Kvietkausko, artimiausiu metu įmonė ketina ieškoti tarptautinių partnerių (mokslo ir studijų institucijų, įmonių, klasterių, mokslo ir technologijų parkų) MTEP iniciatyvoms 3D spausdinimo technologijų srityje. VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parko“ direktorius taip pat tikisi teigiamų rezultatų partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms fotonikos technologijų kūrimo ir jų taikymo įvairiose srityse paieškoje. Dalyvaujant Europos įmonių tinklo (santr. EEN) renginiuose, abi įmonės tikisi surasti partnerių dalyvauti vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme, SME Intrument, Horizon2020, Eureka, Eurostars ir pan.).