a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Užsienio reikalų ministerija artimiau susipažino su Lietuvos inžinerine pramone

Užsienio reikalų ministerija artimiau susipažino su Lietuvos inžinerine pramone

Š.m. kovo 18 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterį aplankė delegacija iš Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos. Susitikimo tikslas buvo supažinti URM atstovus su inovatyvia inžinerine pramone Lietuvoje.

Susitikimo metu URM delegatai sužinojo daugiau apie aukštųjų technologijų įmonių veiklą bei pasiekimus. FTMC lazerinių technologijų skyriuje svečiai  buvo supažindinti su nanofotonikos sritimi, optinių komponentų lazeriams kūrimu, naujų skaidulinių ir kietojo kūno lazerių projektavimu ir jų taikymu tiksliam medžiagų apdirbimui. EKSPLA atstovai pristatė pagrindines savo veiklos bei produktų eksporto sritis, URM delegatams buvo aprodė pagrindines lazerio surinkimo niuansus. Be lazerinės pramonės, svečiai buvo supažindinti su įmonės, gaminančios optines dangas lazerinėms sistemoms bei optiniams prietaisams ir teikiančias paslaugas optinių technologijų srityje, „Optida“ veikla.

URM delegatai su LITEK klasterio įmonėmis sutarė bendradarbiauti skleidžiant žinutę pasauliui apie galingą Lietuvos inžinerinį potencialą, patirtį lazerių gamybos srityje ir inovatyvių pramonės įmonių glaudų bendradarbiavimą tarp mokslo ir pramonės lazerizmo srityje.

Akimirkos iš vizito: