a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Pasirašyta tarptautinė bendradarbiavimo sutartis tarp LITEK ir Pietų Europos Optikos ir fotonikos klasterio

Pasirašyta tarptautinė bendradarbiavimo sutartis tarp LITEK ir Pietų Europos Optikos ir fotonikos klasterio

Š.m. birželio 26 d. įvyko susitikimas tarp LITEK ir Pietų Europos Optikos ir fotonikos klasterio (toliau SECPhO) atstovų. LITEK vardu sutartį pasirašė projektų vadovas – Julius Paužolis, o SECPhO vardu – tarptautinių projektų vadovas Vaclovas Radvilas. Atstovai taip pat pasidalino gerąja patirtimi ir aptarė bendradarbiavimo tarp klasterių ir jų narių galimybes.

SECPhO vienija įmones, technologijų centrus ir tyrimų grupes optikos ir fotonikos srityje. Šiam klasteriui priklauso daugiau negu 50 narių, iš kurių 59 proc. yra smulkios ir vidutinės įmonės, 24 proc. technologijų perdavimo centrai, 13 proc. R&D centrai ir 4 proc. didelės įmonės.

SECPho turi platų kontaktų ratą su kitais optikos ir fotonikos klasteriais europoje. Šie ryšiai įgalina atrasti nariams partnerius Europos įmonėse ar kitose institucijose bendriems jugtiniams projektams. SECPhO gali greitai identifikuoti partnerius jų nariams bet kurioje Europos šalyje ir nurodyti užsienio organizacijas pagal reikalingas technologijas ar paslaugas.

LITEK tikisi sėkmingo bendradarbiavimo ir naujų galimybių tarp klasterių ir jų narių!