a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > LITEK narės dalyvavo parodoje „Laser World of Photonics China 2013“

LITEK narės dalyvavo parodoje „Laser World of Photonics China 2013“

Organizatorių duomenimis, parodoje dalyvavo 539 kompanijos iš 18-os šalių ir parodą aplankė daugiau kaip 36.000 lankytojų. Laser World of Photonics China paroda yra didžiausia lazerių, jų sistemų ir lazerių komponentų paroda vykstanti Kinijoje.

Parodoje dalyvavo ir keturios lietuviškos kompanijos. Trys jų – EKSPLA, ELAS ir EKSMA OPTICS buvo savo atstovo Kinijoje „BEIJING OPLAN SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD“ stende, o Altechna WOP turėjo savo atskirą stendą.

LITEK rinkodaros specialistas Daugirdas parodos metu lankėsi potencialių klientų lazerių ir lazerių sistemų gamintojų stenduose ir dalino bendruosius lankstinukus su USB atmintinėmis. Taip pat rinkodaros medžiagą platino ir LITEK narės EKSPLA ir EKSMA OPTICS. Po parodos kinų kompanijų atstovams buvo išsiųsta 39 vnt. lazerinių optinių komponentų katalogų.

Parodos metu LITEK rinkodaros specialistas Daugirdas Kuzma lankė potencialius tiekėjus ir lazerinių komponentų potencialius pirkėjus. Kinai ne viską gali ar moka pas save IR srityje veikiančius lazerių kristalus, pikosekundinius ir femtosekundinius lazerius ar parametrinius šviesos generatorius, o taip pat lazerines sistemas generuojančias ypač didelių energijų (>1J) impulsus. Iš viso parodoje sukontaktavo ir užmezgė ryšius su 9 potencialiais klientais, ir 16 galimų lazerių optikos komponentų tiekėjų, su kuriais reikės dirbti toliau, ir kurie domėjosi klasterio kompanijų produkcija.

Prieš pačią parodą LITEK rinkodaros specialistas Daugirdas Kuzma buvo iš anksto sutaręs aplankyti kelias kinų kompanijas-gamintojas Fuzhou mieste. Kompanijos specializuojasi lazerių optinių komponentų gamyboje ir tiekia LITEK klasterio lazerių kompanijoms optikos gaminius ar paruoštas žaliavas. Vizito metu buvo derinamos optinių detalių specifikacijos, aptariamos tiekimo problemos ir bendradarbiavimo plėtra. Kinų gamintojai, supažindino su savo kompanijų atsakingais asmenimis, parodė savo gamybą ir gaminių kokybės patikros laboratorijas.

Akimirkos iš renginio: