a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Įvykiai  > Bendradarbiavimo su autopramonės sektoriumi iš Indijos galimybė

Bendradarbiavimo su autopramonės sektoriumi iš Indijos galimybė

Š.m. sausio 11 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteryje LITEK™ lankėsi įmonės „UM GROUP“ atstovai – Prem Pardasani – įmonės savininkas bei Morrone Luciano – įmonės inžinierius. Susitikimo metu buvo pasidalinta turimomis kompetencijomis bei aptartos bendradarbiavimo galimybės MTTP srityje. Prem Pardasani, „UM GROUP” savininkas, pristatė savo įmonės veiklą bei vizito tikslus – bendradarbiavimo galimybę MTTP srityje kartu dalyvaujant lazerių bei optikos tyrimų projektuose. Taip pat galimybę steigti gamybinį padalinį parko teritorijoje ir tuo plėsti savo veiklą Europoje.

„UM GROUP“ gamina automobilių detales: šviestuvus, lietas plastikines detales, oro filtrus, lakštinio metalo komponentus. Ši įmonė yra tiekėjas, aptarnaujantis pirmaujančių pasaulinių automobilių gamintojus. „UM GROUP“ klientais yra Honda, Suzuki, Fiat, Volkswagen, Yamaha.

Delegacijai buvo pristatytas LITEK™ klasteris bei jo narės, LITEK™ įmonių pagrindinės veiklos kryptys ir sritys, kuriose būtų galimas bendradarbiavimas. Taip pat supažindinta su kitomis Lietuvos lazerių asociacijos narėmis bei jų veikla. Buvo pristatyta naujovė – paviršiaus aktyvinimo lazeriu technologija (SSAIL), kuri gerokai atpigina elektronikos įdiegimą polimeruose ir gali būti sėkmingai panaudota automobilių pramonėje. Delegacijos nariams buvo suorganizuota ekskursija į LITEK™ įmones UAB „3D prototipai“ ir UAB „Elas“, kurios metu svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įmonių veiklos specifika.