a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Informaciniai  > Pavasario renginiai-naujų galimybių pradžia

Pavasario renginiai-naujų galimybių pradžia

Išjudinęs žiemos sąstingį, pavasaris įžengs kartu su naujais renginiais ir tuo pačiu naujomis galimybėmis bendradarbiauti ne tik Baltijos klasteriams, bet ir pavienėms įmonėms , mokslo institucijoms norinčioms susirasti partnerių bendrai veiklai.

Praėjusiais metais pirmą kartą vykęs Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) inicijuotas renginys „Baltijos klasterių forumas“ šiemet jau yra oficialiai įtrauktas į ES Klasterių savaitės renginių ciklą. „Baltijos klasterių forumo 2019” konferencijos metu bus aptariamas inovacijų, kaip pagrindinio ateities klasterių auginimo sėkmę užtikrinančio elemento, klausimas. Forumo metu organizuojama kontaktų mugė suteiks galimybę susirasti naujų partnerių inovacijų kūrimui, pasikeisti patirtimi ir įžvalgomis. Renginys vyks Kaune, š. m. kovo 19d., Park Inn Hotel.

Š. m. kovo 20 d. Rygoje vyks Baltijos valstybių verslo kontaktų mugė kosmoso tema, į kurią kviečiami visi susidomėję ir norintys dalyvauti Europos kosmoso agentūros (EKA) programose iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Renginyje planuoja dalyvauti tokie pramonės gigantai kaip Airbus, Thales Alenia Space, OHB, Ariane Group. Todėl mugė suteiks naujų galimybių bendradarbiauti ir kurti inovatyvius produktus kartu su šiomis didžiausiomis kosmoso pramonės įmonėmis. Renginio organizatoriai: Europos kosmoso agentūra (EKA), Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA). Kontaktų mugės tikslinė grupė: Lietuvos įmonės bei mokslo ir studijų institucijos, veikiančios kosmoso ir su ja susijusiose mokslo, technologijų ir inovacijų srityse (misijų aparatinė įranga, optika, optoelektronika, mechatronika ir kt.). Dalyvauti kontaktų mugėje planuojama atrinkti 14 Lietuvos įmonių bei mokslo ir studijų institucijų atstovų. Pageidaujantieji dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai paraiškas turi pateikti iki š. m. vasario 8d.

Š. m. kovo 20 d. Kaune, Park Inn Hotel vyks ketvirtajai tarptautinei pramonės revoliucijai dedikuota konferencija „Making Industry 4.0 real“ kurią organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA bei nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacija INFOBALT. Sekančią dieną, po konferencijos, numatomas nemokamas tarptautinis B2B / kontaktų mainų renginys, dvišaliai susitikimai su lyderiaujančių Europos inžinerinės pramonės įmonių atstovais, pirkimų srities vadovais ir vadybininkais. LINPRA ir „Verslios Lietuvos“ organizuojama B2B sesija vyks kaip antroji tarptautinės konferencijos „Pramonė 4.0“ dalis. Į kontaktų mainų renginį kviečiami registruotis Lietuvos, Skandinavijos šalių, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Čekijos ir kitų šalių inžinerinės pramonės įmones iš šių sektorių: metalo apdirbimas, plastiko ir gumos gaminių gamyba, elektros įrangos ir kitų mechanizmų gamyba, automatizavimo, robotikos ir lazerinių technologijų vystymas.