a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Informaciniai  > LITEK™ klasteris įvertintas bronzine klasterių vadybos žyma „Bronze label“

LITEK™ klasteris įvertintas bronzine klasterių vadybos žyma „Bronze label“

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK™) pastarųjų dviejų metų įdirbis neliko nepastebėtas ir buvo įvertintas Europos klasterių analizės sekretoriato (angl. European Secretariat for Cluster Analysis – ESCA). Atsižvelgus į pasiektus rezultatus, 2021 m. gegužės mėn. LITEK™ vadovybei buvo išduotas klasterių vadybos lygio ir kokybės įvertinimo sertifikatas „Bronze Label“.

„Šis sertifikatas yra rezultatas kruopštaus ir ilgamečio darbo, susijusio tiek su vidiniais procesais bei tinklaveika, tiek su inovacijas bei eksportą skatinančių veiklų vykdymu bei klasterio matomumu tarptautinėje inovacijų ekosistemoje. Tikiu, kad šis įvertinimas taps paskata siekti aukštesnių tikslų bei pripažinimo“, – teigia LITEK™ vadovė Kristina Ananičienė.

ESCA yra vienintelė tokia tarptautinė klasterių vertinimo organizacija, kurios kompetencija yra pripažinta Europos Komisijos. Turėdami visoje Europoje galiojančią žymą, sertifikuoti klasteriai įgyja didesnį tarptautinį potencialą taip pat jiems lengviau susirasti partnerius ES finansuojamiems projektams. Žymos gavimas suteikia progą peržiūrėti bei tobulinti klasterio vadybos strategiją ir procesus, didina klasterio žinomumą, pasitikėjimą taip pat tai yra klasterio gyvybingumo bei aktyvumo įrodymas. Sertifikuoti klasteriai turi žymiai daugiau galimybių sulaukti bendradarbiavimo pasiūlymų iš tarptautinių klasterių ir kitų organizacijų.

„Bronze label“ – LITEK™ patikimumo ženklas ir dar vienas žingsnis tarptautinės plėtros link.