a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Informaciniai  > LITEK™ buvo suteiktas „Bronze label“ įvertinimo sertifikatas

LITEK™ buvo suteiktas „Bronze label“ įvertinimo sertifikatas

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteriui LITEK™ buvo suteiktas Europos klasterių analizės sekretoriato (angl. European Secretariat for Cluster Analysis – ESCA) išduodamas klasterių lygio ir jų vadybos kokybės įvertinimo sertifikatas „Bronze Label“.

„Tapti sertifikuotu ir pripažintu klasteriu nėra paprasta – tai yra kruopščios ir ilgametės veiklos pasiektas rezultatas. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris didžiuojasi užsitarnautu sertifikatu ir toliau stengsis mokytis, tobulėti ir ne tik išlaikyti jam suteiktą „Bronze Label“ ženklą, bet ir siekti aukštesniojo – „Silver Label“ sertifikato“, – komentavo LITEK™ koordinatorius Julius Paužolis.

ESCA yra vienintelė tokia tarptautinė klasterių vertinimo organizacija, kurios kompetencija ir rezultatai yra pripažįstami Europos Komisijos. Su visoje Europoje galiojančiu ženklu, sertifikuoti klasteriai turi didesnę tikimybę įsitraukti į tarptautinius tinklus, jiems lengviau susirasti partnerius ES finansuojamiems projektams. Pasak LITEK™ koordinatoriaus Juliaus Paužolio, apie klasterio vadybos ženklinimą buvo svarstoma jau senokai, tačiau galutinai į šį tikslą pastūmėjo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir jos įgyvendinamas projektas „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (Inolink), skirtas Lietuvos klasterių brandinimui. Šiame projekte dalyvauja ir LITEK™ klasteris.

„Iki šiol vos trys klasteriai Lietuvoje turėjo bronzinius ESCA sertifikatus. Šiais metais „InoLink“ projekte dalyvaujantys klasteriai intensyviai dirbo, o jų pastangos, žengti į naują veiklos kokybės etapą, atsipirko. Šis sertifikatas – patikimumo ženklas ir dar vienas žingsnis tarptautinės plėtros link“, – kalbėjo „InoLink“ projekto vadovė Jolita Razumienė.