a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt

LITEK™ > Informaciniai  > Kvietimas teikti paraiškas „Fotonika sveikatai-remiama LASER GO/ Prancūzijos/Izraelio“

Kvietimas teikti paraiškas „Fotonika sveikatai-remiama LASER GO/ Prancūzijos/Izraelio“

Laser go projekto, kurio siekis yra paskatinti biomedicinos srities Europos pramonę tapti Europos vartais tarptautinėms suinteresuotoms šalims, konsorciumo partneriai –  klasteriai: Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™), Optics Valley (OV), Human.technology Styria (HTS), Medicen Paris Region (MEDICEN), Biocat la fundacio bioregio de Catalunya (BIOCAT), Kompetenznetz Optische Technologien Hessen/Rheinland-Pfalz  (Optence e. V.), atstovaujantys apie 1600 įmonių ir 100 mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų medicinos, biotechnologijos ir fotonikos srityse, kartu su partneriais iš Prancūzijos Bpifrance ir Izraelio Inovacijų Institucija (ISERD) kviečia lazerinių technologijų įmones bei mokslines institucijas teikti paraiškas EUROSTARS priemonės kvietimui „Fotonika sveikatai-remiama LASER GO/ Prancūzijos/Izraelio“ iki 2019m. rugsėjo mėn. 12d.

Šių Europos fotonikos klasterių konsorciumo kartu su partneriais Bpifrance ir Izraelio Inovacijų Institucija (ISERD) remiamo kvietimo pagrindinis tikslas: padėti smulkioms ir vidutinėms fotonikos srities  įmonėms surasti tinkamus partnerius MTTP projektų vystymui, naujų produktų kūrimui bei dalijimuisi patirtimi tarptautinėje erdvėje. Bpifrance – Prancūzijos investicijų bankas, Caisse des Dépôts dukterinė įmonė, padedanti įmonėms nuo pradinio etapo iki įtraukimo į vertybinių popierių biržą, teikiant kreditus, garantijas ir nuosavybę. Bpifrance teikia įmonėms įvairias finansavimo galimybes, tinkamas skirtingiems jų plėtros etapams bei remia šiuos valstybės ir regiono viešosios politikos tikslus: padėti įmonėms augti, pasiruošti ateities konkurencingumui, padėti plėtoti verslumą skatinančią ekosistemą. ISERD, anksčiau žinoma kaip Ūkio ministerijos Vyriausiojo Mokslininko tarnyba, yra viešasis subjektas, veikiantis Izraelio inovacijų ekosistemos ir visos Izraelio ekonomikos naudai. Inovacijų institucija yra pagrindinė viešoji įstaiga, finansuojanti naujoves Izraelyje bei padedanti Izraelio vyriausybei visais klausimais, susijusiais su inovacijų politika šalyje.

Privalumai įmonėms, dalyvaujančioms kvietime, – „vieno langelio“ sistema: fotonikos, sveikatos srityje, tinklas visoje Europoje, greitesnė ir kvalifikuotesnė prieiga prie naujoviškų technologijų ir produktų per klasterius, 30 įmonių-inovacijų čempionų, „minkšto nusileidimo“ paslaugos, jei atvykstama ir susitinkama su projekto rėmėjų įmonėmis Europoje.