a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt
LITEK™ > LITEK™ nariai

LITEK™ nariai

Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris - nuolat auganti ir besikeičianti organizacija, todėl LITEK™ kviečia prisijungti naujus narius iš Lietuvos ir užsienio, dirbančius lazerinių ir inžinerinių technologijų srityse, kartu siekti bendro tikslo. Šiuo metu klasteryje dalyvauja daugiau kaip 10 įmonių ir organizacijų.

 
 

Apie kiekvieną iš narių

3Dpro_500x500

3D spausdinimo ir projektavimo paslaugos, prototipų gamyba. Siūlomi unikalūs sprendimai specifiniams užsakovų produktams, kuriami prototipai tiek iš plastiko, tiek iš metalo.

altechna

Gaminami optiniai elementai lazeriams, lazerinėms sistemoms ir optiniams prietaisams. Pagrindiniai produktai – preciziniai interferenciniai filtrai, šviesos ir spektro dalikliai, poliarizatoriai, dielektriniai didelio atspindžio veidrodžiai, skaidrinančios, apsauginės, dekoratyvinės dielektrinės interferencinės dangos.

amp_500x500

Didelės galios lazerinių sistemų kūrimas ir komercializavimas, įskaitant kriogeniškai šaldomus regeneratyvinius stiprintuvus ir čirpuotų impulsų optinius parametrinius stiprintuvus, generuojančius vidutinio dažnio IR srityje.

arginta_500x500

Metalo apdirbimas, nestandartinių gaminių ir detalių projektavimas ir gamyba, nutekamojo vandens valymo ir vandens gerinimo įrenginių parinkimas, projektavimas ir montavimas.

ESEMDA_500x500

Elektronikos gamybos paslaugos, prototipų ir smulkiaserijinė – serijinė gamyba, siūlomas spausdinto montažo plokščių ir elektronikos komponentų tiekimas, greitas technologinis gamybos paruošimas, projekto analizė ir optimizavimas serijinei gamybai.

eksma_500x500

Įmonių grupė, jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus dirbanti aukštųjų technologijų srityse. Sukaupta patirtis lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse.

eksmaoptics_500x500

UAB „Optolita” dar žinoma EKSMA OPTICS prekinio ženklo vardu. Gaminama speciali optika ir kitos komponentės, skirtos lazerių ir optinių instrumentų gamybai ar taikymams. Siūlomas platus spektras standartinės optikos, optinių sistemų, lazerių kristalų ir opto-mechanikos mazgų, tiekiami komponentai pagal specialius nestandartinius užsakymus.

ekspla_500x500

Aukštųjų technologijų įmonė, jau 25 metus kurianti ir gaminanti pažangius lazerius, jų sistemas ir susijusią įrangą mokslui bei pramonei. Įmonė užima daugiau kaip pusę pasaulinės mokslinių pikosekundinių lazerių rinkos, prisideda prie galingiausių pasaulyje lazerių kūrimo projektų. Įmonės gaminami produktai pritaikomi medžiagų apdirbimo, kosmoso tyrinėjimų, medžiagotyros, medicinos ir daugybėje kitų sričių.

ektremale_500x500

Įmonė jau 11 metų kaupianti patirtį metalo apdirbimo ir paviršių apdorojimo srityse. Siūlomos miltelinio dažymo bei mechaninio apdirbimo – frezavimo bei tekinimo – paslaugos. Lankstus reagavimas į susidariusias situacijas, prisitaikymas prie klientų poreikių ir siekimas geriausių rezultatų.

elas_500x500

Projektavimas ir gaminimas specializuotų lazerinio mikro apdirbimo sistemų su nano-, piko- ir fs- lazeriais moksliniams ir pramoniniams taikymams. Medžiagų mikro apdirbimo lazerine spinduliuote tyrimų atlykimas, apdirbimo technologijų vystymas ir pritaikymas pramoninei gamybai.

fimtp_500x500

Pelno nesiekianti organizacija, veikianti fizinių ir technologinių mokslų, inovacijų, žinių visuomenės, mokslinių tyrimų, mokslo, studijų ir verslo bendradarbiavimo srityse.

ftmc_500x500

Didžiausia mokslinių tyrimų įstaiga Lietuvoje, vykdanti unikalius mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros darbus lazerinių technologijų, optoelektronikos, branduolio fizikos, organinės chemijos, bio ir nanotechnologijų, elektrocheminės medžiagotyros, funkcinių medžiagų, elektronikos ir kitose mokslo kryptyse.

intech_500x500

Technologinių-inžinerinių mokymų, projektų rengimas ir valdymas. Teikiamos paslaugos suteikia realią pagalbą bendrovių veiklos vykdymui bei naujų produktų kūrimui: nuo idėjos iki vartotojo.

ISO logo koreguotas

Įmonė kuria itin stabilius optinius skaidulinius komponentus, kurių savybės praktiškai nekinta  kintant temperatūrai (perdavimo nuostoliai dėl temperatūros pokyčių < 0.001 dB/˚ temperatūrų diapazone -20 ˚C … +80 ˚C), ir aukštos poliarizacijos ekstinkcijos optinius skaidulinius komponentus (PER > 30 dB).

optonas_500x500

Lazerinės kokybės optinės dangos: interferencinių plonasluoksnių dangų gamyba, aukšto atspindžio dielektrinių ir metalinių dangų gamyba, skaidrinančių, aukšto pralaidumo, dalinančių dangų gamyba, visų kitų tipų dangos UV-VIS-NIR-FIR spektrams. Optinių elementų projektavimas ir gamyba. Vienetinė ir masinė gamyba.

pbs_500x500

Metalo apdirbimo įrengimų, įrankių parinkimo konsultacijos ir pardavimas, įrengimų diagnostika, aptarnavimas ir remontas, verslo valdymo sistemos MONITOR diegimas ir mokymai, tarpininkavimas bei konsultacijos eksporto klausimais.

topag_500x500

Ultratrumpų impulsų kietakūnių lazerių (Nd:YAG, OPO), skaidulinių lazerių, lazerinių diodų modulių, spektrometrų, THz spektroskopijos įrangos, mechaninių laikiklių ir pozicionavimo komponentų, lazerinių ir netiesinių kristalų, optinių komponentų, IR projektoriaus bei holografinio įrašymo medžiagų tiekimas.