a

LITEK veiklos koordinatorius
VĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“

Savanorių pr. 235 Vilnius, LT-02300
Telefonas: 8 5 266 16 40
Faksas: 8 5 260 23 17
El. paštas: info@litek.lt
LITEK > Įvykiai  > Bendradarbiavimo su autopramonės sektoriumi iš Indijos galimybė

Bendradarbiavimo su autopramonės sektoriumi iš Indijos galimybė

Š.m. sausio 11 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteryje LITEK lankėsi įmonės „UM GROUP“ atstovai – Prem Pardasani – įmonės savininkas bei Morrone Luciano – įmonės inžinierius. Susitikimo metu buvo pasidalinta turimomis kompetencijomis bei aptartos bendradarbiavimo galimybės MTTP srityje. Prem Pardasani, „UM GROUP” savininkas, pristatė savo įmonės veiklą bei vizito tikslus – bendradarbiavimo galimybę MTTP srityje kartu dalyvaujant lazerių bei optikos tyrimų projektuose. Taip pat galimybę steigti gamybinį padalinį parko teritorijoje ir tuo plėsti savo veiklą Europoje.

„UM GROUP“ gamina automobilių detales: šviestuvus, lietas plastikines detales, oro filtrus, lakštinio metalo komponentus. Ši įmonė yra tiekėjas, aptarnaujantis pirmaujančių pasaulinių automobilių gamintojus. „UM GROUP“ klientais yra Honda, Suzuki, Fiat, Volkswagen, Yamaha.

Delegacijai buvo pristatytas LITEK klasteris bei jo narės, LITEK įmonių pagrindinės veiklos kryptys ir sritys, kuriose būtų galimas bendradarbiavimas. Taip pat supažindinta su kitomis Lietuvos lazerių asociacijos narėmis bei jų veikla. Buvo pristatyta naujovė – paviršiaus aktyvinimo lazeriu technologija (SSAIL), kuri gerokai atpigina elektronikos įdiegimą polimeruose ir gali būti sėkmingai panaudota automobilių pramonėje. Delegacijos nariams buvo suorganizuota ekskursija į LITEK įmones UAB „3D prototipai“ ir UAB „Elas“, kurios metu svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įmonių veiklos specifika.